BAŞKA NELER YAPABİLİRSİNİZ;

HOBİLERİNİZİ, SANATINIZI GELİŞTİREBİLİRSİNİZ,

Fotoğrafla ilgileniyorsanız, sizi muhteşem panoromik manzaralar bekliyor. Resimle ilgileniyorsanız, sanat eserleri yaratabilirsiniz. Sabahları kahvaltı öncesi Göl kıyısında koşabilirsiniz. Bisiklet kullanabilirsiniz. 100 metre kare Yoga salonumuzda YOGA yapabilirsiniz. Yoga programı için bize mail gönderebilirsiniz. Mutfağımızdan yemek tarifleri alabilirsiniz. Kayaçlar mı ilginizi çekiyor? İşte tam aradığınız devasa metemorfik kayalar ve Jeo Park olmaya aday muhteşem bir manzara. 


Dağ gezileri için geldiğimiz Bafa Gölü’nde bu huzur veren yeri bulduğumuz için çok şanslıydık. İşletmecilerin yakınlığından ve dostluklarından söylenemeyecek kadar memnunduk. (Umarız hep böyle kalır) Bundan böyle geziler için geleceğimiz tek adresin ‘’SELENES‘’ olacağından eminiz. Her şey için teşekkür ederiz.

Mümtaz YILMAZ, Bodrum - Türkiye

Bafa Gölü’nün ve çevresinin gerçekten çok güzel bir doğası var. Selenes ise bu yerde bize harika yemekleri ve gülen yüzleriyle kendimizi evimizde hissettirdi. Herkese teşekkür ederiz.

Hakan CAMBAZ, İstanbul - Türkiye

Bu çok keyifli ve heyecanlı hafta için; zevkli yürüyüş, neşeli tekne gezisi, misafirperverliğiniz, çok lezzetli yemekleriniz ve en önemlisi değerlei dostluğunuz için nice teşekkürler.

Ayşen DEDA, Ankara - Türkiye

Büyüleyici doğaya sahip bu güzel bölgede bir turizm elçisi iki kardeşin bütün sevecenliği, güleryüzlülüğü ,titizliği ve pozitifliği ile bütünleşen temiz, lezzetli yemekleri ve tertemiz odası ile iki gün boyunca hem ruhumuzu hem kendimizi dinlendirdik. Çok teşekkür ederiz. Yine görüşeceğiz.

Gülsüm CEVAL, İzmir - Türkiye